Nowoczesne Wnętrza

Urządzając wnętrze swojego mieszkania czy domu, często mamy wcześniej już zarysowaną określoną wizję. W swoich projektach pragniemy przybliżyć Państwu piękno formy i harmonię kompozycji. Kreując przestrzeń staramy się połączyć wszystkie aspekty idealnego wnętrza, dostosowujemy wizję do Państwa potrzeb, tak by marzenie stało się rzeczywistością. Aktualnie wszystkie meble oraz elementy wyposażenia wnętrza także można znaleźć w sklepach internetowych, jednak od nas zależy, czy wolimy zdecydować się na taki zakup, czy jednak skorzystać ze sklepu stacjonarnego.
Projekty wnętrz autorstwa KUOO ARCHITECTS cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz to wyzwanie, zarówno dla Architekta, jak i właściciela aranżowanej przestrzeni. Dlatego współpraca z KUOO ARCHITECTS nie ogranicza się do procesu twórczego. Bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego wnętrza, w którym Inwestor będzie czuł się komfortowo przez lata. Częścią usług oferowanych przez pracownię jest więc także tworzenie mebli na indywidualne zamówienie, sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem, produkcja mebli, a także wyposażanie aranżowanych wnętrz.
Prosty, minimalistyczny apartament może pochwalić się przestronnymi wnętrzami, które dzięki odpowiedniej aranżacji zostały jeszcze bardziej wyeksponowane. Strefa dzienna to biało-szara przestrzeń, gdzie w strefie jadalnianej jedynym kolorowym akcentem są dwa niebieskie krzesła - klasyczny mannequin Eamsów. W części salonowej ścianę wykończono surowym betonem, który kontrastuje z wszechobecnymi tekstyliami. Miękka modułowa sofa zajmuje większą część tej powierzchni, wyznaczając strefę odpoczynku i relaksu. Prostota została również zachowana w pozostałych pomieszczeniach. Monochromatyczną sypialnię ożywia ten sam odcień koloru niebieskiego, który pojawia się na krzesłach w strefie dziennej.
blog o urodzie otworzył niedawno. Wcześniej wiele lat mieszkał w Paryżu, gdzie uczył się projektowania mody. - Jako nastolatek uwielbiałem Huberta de Givenchy i marzyłem, żeby poznać jego kraj. Podziwiałem prostotę ubrań tego projektanta - opowiadał, pokazując kolejne antykwaryczne cacka. Kiedy nasycił się wielkim światem, wrócił do rodzinnego Bostonu i wymyślił dla siebie inne zajęcie. Zamiast ubrań zaczął projektować meble, urządzać domy i przy okazji sprzedawać antyki.
Jutro Wigilia. Pewnie macie wysprzątane mieszkania i lodówki pełne jedzenia. Spakowane prezenty czekają poukrywane. Piekarnik pracuje na pełnych obrotach, by jutro wieczorem wszyscy mogli zgromadzić się przy jednym stole i by niczego wtedy nie brakowało. Jutro wszystko będzie kręciło się wokół stołu. Dlatego wyszukałam dla Was trochę zdjęć, które mogą stać się inspiracją przy dekorowaniu najważniejszego punktu w domu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Nowoczesne Wnętrza”

Leave a Reply

Gravatar